Trabzonspor taraftarı çıkarken ıslıklamıştı. Abullah Avcı’dan Abdülkadir açıklaması

Trabzonspor 2023 yılını Başakşehir beraberliği ile kapadı. 1-1 biten karşılaşmanın ardından Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü Abdullah Avcı yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, 81. dakikada oyundan çıkarken ıslıklanan Abdülkadir Ömür konusunda da önemli bir detay verdi.

İşte Abdullah Avcı’nın açıklamalarından öne çıkanlar:

“İki tane organizasyonu ve sistemi olan takım karşı karşıya geldi. Baskılarımızı doğru yaptık. Bir tane çıkışta, geniş alana çıktıklarında gol yedik, ondan sonra yine doğru oynamaya çalıştık. Direkten dönen var, kaçırdıklarımız var.

Bugün kazanmaya daha yakındık. Yol uzun bir yol. Gelişmek kolay olmuyor. Oyun olarak geçen haftalardan daha iyisini yaptık diye düşünüyorum ama yeterli değil. Senenin son maçını kazanmak istiyorduk, kazanamadık. Tek mağlubiyetimiz var. Şu arayı daha iyi değerlendirip ondan sonraki sürece daha sağlıklı hareket etmeye çalışacağız.”

Abdülkadir’in sakatlığı vardı. Oyunun içinde olmak istedi. İlk yarıda kenara gelen Larsen’in de dizinde ağrı oldu. Pepe’nin daha önünde süresi var. Ciddi bir sakatlanma riski olacağı için. 10-15 dakika değerlendirmeye çalıştık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir